Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty na prodej Brno-venkov – projekt Brněnská pole

Brnenskapole.cz > Aktuality > Byty na prodej Brno-venkov – projekt Brněnská pole

Byty na prodej Brno-venkovRádi bychom vám nabídli byty na prodej v lokalitě Brno-venkov. Jedná se o projekt, jehož název zní „Brněnská pole“. V rámci tohoto projektu jsou nabízeny moderní byty s vynikajícím architektonickým řešením a ideálními dispozicemi pro různé typy zájemců, od singles až po rodiny se 3 dětmi. Myšleno je nejen na vnitřní prostor samotného obytného prostředí, ale také na okolí stavby. Nechybí zábava pro děti, systém bezpečnostního monitoringu, odpočinkové zóny s dostatkem zeleně nebo místa pro procházky do blízkého okolí. Byty na prodej v okr. Brno-venkov aktuálně nabízí jen minimum zprostředkovatelů, proto využijte možnosti prohlédnout si vybrané byty nebo rovnou provést rezervaci. Nabídku aktuálně volných bytů na prodej v lokalitě Brno-venkov najdete níže.

V případě, že je většina bytů prodaných nebo rezervovaných, pak není důvod k obavám. Na dokončenou etapu navazuje vždy nová, která poskytuje při startu neomezený výběr co do dispozic i situovanosti bytových jednotek. Proto zájemcům o byty na prodej rádi sdělíme informace o připravované etapě výstavby s možností předrezervace.

Pro specifičtější výběr použijte, prosím, filtry uvedené níže.


Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

  

Šlapanice jsou ideálním místem v blízké dojezdové vzdálenosti od centra Brna. To ocení především lidé, kteří nechtějí bydlet přímo v centru, ale hledají spíše klidnější lokalitu v sousedním okrese Brno-venkov. Díky tomu mohou v klidu odpočívat, věnovat se rodině nebo výletům za poznáním přírodních krás v blízkém okolí. Kdykoliv však velmi snadno a pohodlně, ať už svým vozem, nebo s pomocí MHD rychle dojedete do centra Brna za prací i zábavou. To je hlavní výhoda dané lokality.

Oceníte také kompletní občanskou vybavenost, která poskytuje opravdu maximální komfort bydlení. Investice do koupě bytu v této lokalitě se vám rozhodně vyplatí.

Při aktivaci nové etapy výstavby jsou v nabídce níže uvedené dispozice jednotek:

  • 1+KK - byty na prodej Brno-venkov
  • 2+KK - byty na prodej Brno-venkov
  • 3+KK - byty na prodej Brno-venkov
  • 4+KK - byty na prodej Brno-venkov
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli