Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty na prodej Brno-venkov

Brnenskapole.cz > Aktuality > Byty na prodej Brno-venkov

Vítáme vás na stránkách projektu „Brněnská pole“. V rámci tohoto projektu vznikají v postupných etapách výstavby nové byty v lokalitě Šlapanice, která poskytuje vynikající podmínky pro zájemce o bydlení v blízkosti brněnské metropole.

Díky tomuto projektu máte možnost vybírat si z moderních bytů na prodej (Brno-venkov) v různých dispozičních řešeních. Prodej bytů (Brno-venkov) je realizován jak formou soukromého vlastnictví, tak i formou družstevní.

prodej bytů brno venkov
Letecká fotografie - prodej bytů brno-venkov
prodej bytu brno venkov
Průběh výstavby nových bytú brno venkov

Aktuálně volné byty na prodej Brno-venkov:

Níže jsou zveřejněny byty, které jsou nabízeny k prodeji. Aktuální nabídka se neustále mění dle dokončenosti nových etap výstavby a dle prodeje. Nové byty jsou zájemci vždy velmi rychle vyprodány. Doporučujeme pravidelně sledovat nabídku bytů určených k prodeji, nebo odebírat newsletter s novinkami (zde informujeme, jaké jsou plány výstavby dalších bytů).

Jestliže současná níže uvedená nabídka bytů na prodej (Brno-venkov) neobsahuje žádný konkrétní byt, nebo nenacházíte byt, který by svou dispozici byl odpovídající, pak nás neváhejte obratem kontaktovat. Je velmi pravděpodobné, že se chystá dokončení nové etapy výstavby a velmi brzký prodej bytů (Brno-venkov), případně je možné, že některý rezervovaný byt se může za určitých okolností uvolnit. Ozvěte se nám ještě dnes a zjistěte aktuální situaci! Mějte náskok před ostatními zájemci o prodej bytů v lokalitě Brno-venkov.

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Vizualizace okolí, plán výstavby a další podrobnosti si můžete přečíst na našem webu. Rádi vám podáme veškeré informace o vybavení bytů, možnostech financování a projednáme s vámi postup vedoucí k vlastnictví bytu. Je možné se dohodnout a poskytnout údaje do listu čekatelů, podle kterého pak oslovujeme zájemce v případě nové nabídky bytů. Můžete s námi sepsat i rezervační smlouvu. Rozhodnutí je čistě na vás. Kdykoliv nás kontaktujte.

Nemovitosti prodávané při startu každé etapy výstavby

  • dispozice 1+KK (byt na prodej Brno-venkov),
  • dispozice 2+KK (byt na prodej Brno-venkov),
  • dispozice 3+KK (byt na prodej Brno-venkov),
  • dispozice 4+KK (byt na prodej Brno-venkov).
byty na prodej brno venkov
Letecká fotografie - byty na prodej brno venkov
nové byty brno venkov
Vizualizace bytů - nové byty brno venkov

Není vám jasné, jak postupovat při koupi bytu ve Šlapanicích (Brno-venkov)? Zavolejte nám:

  • pevná linka: 544 228 328
  • mobil: 603 244 470, 728 454 669

Chápeme, že je pro vás koupě bytu v lokalitě Brno-venkov důležitým životním krokem a prioritní událostí. S tímto vědomím k celé situaci přistupujeme, proto vám poskytneme maximum informací a pomoc, aby pro vás koupě nového bytu byla co nejvíce jednoduchá a bezproblémová. 

Tematické zařazení článku dle vyhledávacích dotazů: byty na prodej Brno venkov, prodej bytů Brno venkov, prodej bytu Brno venkov, byty Brno venkov prodej, prodej bytů Brno-venkov, volné byty na prodej Brno-venkov, byty na prodej Brno-venkov, prodej bytu Brno-venkov, nové byty Brno venkov.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli