Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Moderní bydlení ve Šlapanicích

Brnenskapole.cz > Aktuality > Moderní bydlení ve Šlapanicích

Využijte možnosti pořídit si moderní bydlení ve Šlapanicích. V krásné lokalitě s vynikající dostupností centra Brna. V rámci projektu Brněnská pole, který je již delší dobu realizován v postupných etapách výstavby ve šlapanické lokalitě, máte možnost za velmi výhodnou cenu získat kvalitní bydlení pro svou rodinu v místě, které poskytuje veškeré možnosti, jež pro pohodlné a klidné žití potřebujete, ať už jste senior nebo rodina s více dětmi.

Moderní bydlení není jen o skvělém projektu, architektuře, precizním technickém provedení a použitých materiálech. Víme, na co lidé v rámci bydlení kladou důraz. Je to samozřejmě upravenost nejbližšího okolí v místě bydlení, vyžití pro děti v podobě hřiště a atrakcí, jistota dobré infrastruktury a občanské vybavenosti v podobě lékaře, pošty, školy, školky, obchodů apod. Stejně tak jsou důležité možnosti pro aktivní odpočinek, kulturní vyžití, sport nebo turistiku. Bydlení ve Šlapanicích tato kritéria dokonale splňuje. Právě proto jsme Šlapanice vybrali pro realizaci výstavby nových bytů pro zájemce o bydlení v blízkosti Brna!

Aktuální nabídka nových bytů na prodej

Pokud aktuální nabídka neuvádí byt, který by se vám dispozičně nebo orientací zamlouval, pak nás kontaktujte. Bydlení ve Šlapanicích je velmi žádané a byty bývají vždy velmi rychle rozprodány, tudíž jejich aktuální nabídka se rychle mění. Nemusíte mít však obavy, že na své vysněné bydlení ve Šlapanicích nedosáhnete. Již nyní chystáme další etapu stavby nového bytového domu. Ozvěte se nám a zjistěte aktuální situaci! Mějte náskok před ostatními zájemci.

 

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Byty nabízené při startu každé etapy výstavby

  • dispozice 1+KK (bydlení Šlapanice).
  • dispozice 2+KK (bydlení Šlapanice).
  • dispozice 3+KK (bydlení Šlapanice).
  • dispozice 4+KK (bydlení Šlapanice).

Zájemcům rádi sdělíme veškeré podrobnosti o vybavení bytů, možnostech financování bydlení a časový horizont jednotlivých realizačních kroků vedoucích ke zpečetění vlastnictví bytu. Je možno již nyní sepsat rezervační smlouvu. Záleží jen na vašem přání a požadavcích. Kdykoliv nás kontaktujte, zodpovíme veškeré dotazy.

 

bydlení Šlapanicemoderní bydlení Šlapanice

Aktuální fotografie moderního bydlení ve Šlapanicích

 

Není vám jasné, jak postupovat při koupi bytu ve Šlapanicích (Brno)? Zavolejte nám:

  • telefon: 544 228 328
  • mobil: 603 244 470, 728 454 669

Chápeme, že je pro vás koupě bytu ve Šlapanicích důležitým životním krokem a prioritní událostí. S tímto vědomím k celé situaci přistupujeme, proto vám poskytneme maximum informací a pomoc, aby pro vás koupě nového bytu byla co nejvíce jednoduchá a bezproblémová.

Zde je uveden plán zástavby v rámci projektu Brněnská pole - novostavba bytů pro Šlapanice (okr. Brno-venkov).

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli