Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Nemovitosti Šlapanice

Brnenskapole.cz > Aktuality > Nemovitosti Šlapanice

Hledáte ke koupi nemovitosti ve Šlapanicích? Máme pro vás řešení v podobě novostaveb bytů v této lokalitě. Jedná se o vysoce moderní a komfortní nemovitosti, které jsou stavěny v jednotlivých etapách projektu Brněnská pole. Pořídit si lukrativní nemovitost ve Šlapanicích je díky tomuto projektu zcela jednoduché. Stačí nás kontaktovat a probrat vaše možnosti a požadavky na koupi nemovitosti ve Šlapanicích. Pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc, ať už se jedná o způsob financování, nebo o výběr nejvhodnější dispozice bytu.

nemovitosti ve Šlapanicích

Nabídka nemovitostí ve Šlapanicích

Pokud v aktuální nabídce bytů nenajdete odpovídající variantu dle vašich požadavků, nebo jsou aktuálně byty zcela rozprodány, nemějte obavu . Jedná se pouze o dočasný stav před startem další etapy výstavby, která začne v brzké době. V případě, že o nemovitost ve Šlapanicích máte enormní zájem, kontaktujte nás , sdělíme vám detailní informace o aktuálním průběhu, případně prodiskutujeme i možnost rezervace plánovaných bytů.

 

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Nabídka bytů v rámci započetí nové etapy výstavby:

  • Byt dispozice 1+KK (Šlapanice).
  • Byt dispozice 2+KK (Šlapanice).
  • Byt dispozice  3+KK (Šlapanice).
  • Byt dispozice  4+KK (Šlapanice).

Šlapanice - skvělá občanská vybavenost

Město Šlapanice je vyhlášené svou perfektní občanskou vybaveností, která společně s faktem, že Šlapanice jsou na dosah centra Brna, z nich dělají velmi žádanou lokalitu pro bydlení u všech věkových skupin. Ideální je toto místo především pro mladé rodiny, neboť zde nachází potřebné vyžití pro děti a klid pro rodinu, přičemž rodiče využívají skvělé dopravní spojení s ohledem na své pracovní povinnosti v Brně a jeho okolí!  

Budoucí majitelé nemovitostí ve Šlapanicích ocení nejen plnohodnotnou lékařskou péči v místě, ale i velký počet obchodů, škol, volnočasových a zájmových spolků zde působících. Je tu řada dětských hřišť, odpočinkových míst a parků. Šlapanice jsou ideálním startovacím bodem pro pěší i cyklistické výlety.    

I s ohledem na výše uvedené je pořízení nemovitosti ve Šlapanicích nejen otázkou perfektního bydlení, ale logicky i skvělou investicí . Část z realizovaného prodeje bytů slouží případným zájemcům jako vhodný investiční záměr, přičemž pořízené byty následně pronajímají ostatním zájemcům, kterých není málo. Tudíž ať už se rozhodnete pořídit si vlastní bydlení, nebo jen nemovitost pro další pronajímání, rádi vám s tímto záměrem pomůžeme. Kontaktujte nás.    

Zde je uveden plán zástavby v rámci projektu Brněnská pole - novostavba bytů pro Šlapanice (okr. Brno-venkov).

 

Nemovitosti ŠlapaniceNemovitosti ve Šlapanicích

Ukázka výstavby bytů ve Šlapanicích

Není vám jasné, jak postupovat při koupi nemovitosti ve Šlapanicích (Brno-venkov)? Zavolejte nám:

  • pevná linka: 544 228 328
  • mobil: 603 244 470, 728 454 669

Chápeme, že je pro vás koupě nemovitosti ve Šlapanicích důležitým životním krokem a prioritní událostí. S tímto vědomím k celé situaci přistupujeme, proto vám poskytneme maximum informací a pomoc, aby pro vás koupě nového bytu byla co nejvíce jednoduchá a bezproblémová. 

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli