Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Brněnská pole – byty na prodej (Brno)

Brnenskapole.cz > Aktuality > Brněnská pole – byty na prodej (Brno)

Váš vysněný byt v Brně máte nyní na dosah ruky. Představujeme vám projekt „Brněnská pole“ ve Šlapanicích. Klidná lokalita je ideální pro svou občanskou vybavenost, možnosti aktivního odpočinku, a především poskytuje skvělou dopravní dostupnost do centra Brna. Byty na prodej v Brně jsou často velmi předražené, proto se doporučuje pořídit si nový byt nikoliv přímo v Brně, ale za mnohem výhodnější cenu právě v dojezdové vzdálenosti pár kilometrů od centra města. Pravě tuto výhodu, a nejen ji, vám přináší projekt „Brněnská pole“, který nabízí moderní novostavby bytů v různých velikostních a dispozičních variantách. Pokud máte zájem o nové byty na prodej v Brně, pak nás neváhejte kontaktovat.


Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Zájemci o prodej bytů v Brně mají v případě každé etapy výstavby na výběr z více dispozičních variant. Doporučujeme sledovat harmonogram výstavby a dostatečně včas si zarezervovat konkrétní byt, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Logicky na startu každé etapy, resp. v její přípravné fázi, je nejvíce variant k výběru.

  • 1+KK – nové byty Brno Šlapanice.
  • 2+KK – nové byty Brno Šlapanice.
  • 3+KK – nové byty Brno Šlapanice.
  • 4+KK – nové byty Brno Šlapanice.

Čekatelé na nové byty v Brně na prodej často bojují s enormním zájmem ostatních potenciálních kupujících a investorů. Prodej nových bytů v Brně často láká i řadu spekulantů. Ceny jsou pak uměle vyšroubované a běžný člověk jen stěží dosahuje na potřebnou půjčku, aby si mohl nové byty v Brně koupit. Této situace jsme si vědomi, a proto se snažíme projektem „Brněnská pole“ co nejvíce přiblížit vlastní bydlení mladým rodinám a nesezdaným párům. Komfortní a moderně řešené bydlení nemusí být nutně finančně nedostupné.

Součástí prodeje nových bytů (Brno) jsou i místa ke stání nebo garáže, které můžete přikoupit k vybranému bytu. Ohledně vybavení a technického řešení konkrétních bytů si veškeré informace velmi snadno zjistíte v detailu daného bytu.

Jestliže nenacházíte v aktuální etapě byt, který by vyhovoval vašim požadavkům, pak se zaměřte na informace k nejbližší následné etapě výstavby. Ta vystřídá aktuální probíhající etapu výstavby nových bytů ihned po jejich zarezervování/rozprodání. I u plánované výstavby nových bytů si již nyní můžete některé předběžně rezervovat.

Prohlédněte si vizualizace lokality a seznamte se s nejbližší plánovanou výstavbou. Jsme připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy ohledně financování a prodeje bytu.

Nové byty na prodej Brno: rezervujte si svůj nový byt zde.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli