Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Prodej bytů Brno-venkov – projekt Brněnská pole

Brnenskapole.cz > Aktuality > Prodej bytů Brno-venkov – projekt Brněnská pole

Prodej bytů Brno-venkov Prodej bytů Brno venkov odstartován! Sháníte moderně řešený byt v žádané lokalitě v krátké dojezdové trase od Brna? V tom případě vás bude určitě zajímat nabídka prodeje bytů v lokalitě Brno-venkov, kterou najdete níže. V případě této nabídky se jedná o prodej bytů v lokalitě Šlapanice (okres Brno-venkov).

V případě, že vám aktuální přehled nabízených bytů k prodeji neposkytne ideální volbu, pak nezoufejte. Projekt Brněnská pole, přes který se realizuje prodej bytů v lokalitě Brno-venkov, je rozdělen do více realizačních etap. V případě, že se v dané etapě povede prodat nebo rezervovat většina bytů, pak je již v přípravě vždy nová navazující etapa. Z tohoto důvodu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, sdělíme vám informace o nově plánovaných bytech a možnosti předrezervace!.


Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Při startu nabídky bytů nové etapy výstavby máte k dispozici:

  • 1+KK - prodej bytů Brno-venkov,
  • 2+KK - prodej bytů Brno-venkov,
  • 3+KK - prodej bytů Brno-venkov,
  • 4+KK - prodej bytů Brno-venkov.

Co se týká samotné lokality Šlapanic, jedná se v rámci okresu Brno-venkov o jednu z nejžádanějších destinací pro bydlení mimo centrum Brna, tj. s vynikající dostupností s ohledem na práci i zábavu. Hlavní předností pořízení bytu ve Šlapanicích je bezpečí a klid dané lokality. Jedná se o místo zasazené do krásného přírodního prostředí s rozsáhlými možnostmi pro volnočasové vyžití. 

Prodej bytů bez realitky v lokalitě Brno venkov

Novostavby ve vysokém standardu už na vás čekají. Chcete-li si pořídit byt bez zapojení realitky v lokalitě Brno-venkov, pak nás oslovte, rádi s vámi budeme jednat jakožto výhradní zástupce stavební firmy, která tento projekt zajišťuje developersky. Prodej bytů Brno venkov přímo od stavitele. Kontaktujte nás.

 

-------------------

Tematické určení stránky:prodej bytů Brno venkov, byty na prodej Brno-venkov, prodej bytu Brno venkov.

 

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli