Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Výstavba nových bytů v Brně - nejnovější záměry investora

Brnenskapole.cz > Aktuality > Výstavba nových bytů v Brně - nejnovější záměry investora

Představujeme nejnovější záměry investora v projektu sídlištního celku bytových domů Brněnská pole ve Šlapanicích ke dni 16. 10. 2017.

Bezpečnost v areálu „Brněnská pole – výstavba bytů Brno“

Již delší dobu se jedná se zástupci města Šlapanice,  Městskou policií ve Šlapanicích a se společností COMIMPEX spol. s r.o. otázka instalace zřízení kamerového systému v areálu Brněnských polí.

V případě dohody bychom přistoupili k realizaci tohoto kamerového systému, který by byl součástí kamerového systému Městské policie ve Šlapanicích, ne však dříve než ve druhém pololetí roku 2018. Od této realizace si slibujeme 100% zajištění bezpečnosti v areálu „Brněnská pole", tj. v místě výstavby nových bytů v bněnských Šlapanicích.

Nebytové prostory pro služby

Byla zahájena realizace prvních nebytových prostor vhodných pro služby apod. v bytovém domě SO 115. Dokončení objektu je naplánováno na září 2016.

Shodné nebytové prostory budou vybudovány v bytovém domě SO 116, jehož výstavba byla zahájena v únoru 2016 a dokončení je naplánováno na duben 2017.

Hlavní nebytové prostory, které se budou nacházet v areálu „Brněnská pole – výstavba bytů Brno“, budou soustředěny do centrálního objektu SO 109. Jeho výstavba by měla být zahájena na podzim roku 2016 a s dokončením se počítá v roce 2017. V přízemí objektu se uvažuje s prostory vhodnými pro kavárnu s cukrárnou, obchůdky menšího rozsahu, prostory pro služby, případně zdravotnické zařízení aj., a to vše podle zájmu jednotlivých podnikatelských subjektů.

Sportovně-relaxační areál

S definitivní platností bylo rozhodnuto zrealizovat v areálu „Brněnská pole – výstavba bytů Brno“ sportovně-relaxační areál s tím, že jeho výstavba bude zahájena ve druhé polovině roku 2016.

Ve sportovní části je zde počítáno s multifukčním hřištěm na volejbal, nohejbal a minikopanou, dále se stoly na tenis a zařízením pro streetball. V relaxační části bude umístěno několik víceúčelových strojů na posilování kondice, dále zde bude zóna pro maminky s dětmi, jejíž součástí bude několik dětských hracích prvků. K tomu bude vybudován menší zděný objekt, který bude sloužit jako sklad zahradní techniky a sklad pro sportovní vybavení a vybavení pro venkovní posezení včetně zázemí pro správce areálu. Součástí objektu bude zastřešené venkovní posezení. Při jižní straně ochranného valu, u opěrné kamenné zídky, je naplánováno vybudování ohniště s možností grilování pro obyvatele areálu „Brněnská pole – výstavba bytů Brno“.

Vzhledem k tomu, že bude areál (nebo jeho větší část) oplocený, tak provoz bude zajištěn pod dohledem správce.

Ochranný val č. 2

Na západní straně sídlištního celku „Brněnská pole – výstavba bytů Brno“, resp. na hranici se zemědělsky využívanými pozemky, bude zřízen ochranný val č. 2, který oddělí budovanou bytovou zónu od těchto polí. Ochranný val bude osetý některou ze zemědělsky využitelných plodin vhodných nejen na ozdobu, ale i např. pro včely, ptactvo a pro technické účely.

Realizace valu již začala a plně dokončen bude jeho osetím ve 2. čtvrtletí roku 2016.

Byty na prodej Brno 2+KK

> Výstavba nových bytů v Brně

Chcete vědět více o výstavbě nových bytů v Brně, sledujte naše aktuality.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli