Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Brno-venkov: byty na prodej bez realitky

Brnenskapole.cz > Brno-venkov: byty na prodej bez realitky

Představujeme vám nabídku bytů prodávaných v rámci projektu Brněnská Pole. Jedná se o moderní novostavby bytů v lokalitě Brno – Šlapanice. Tato lokalita má skvělou dostupnost do centra Brna a především komfortní občanskou vybavenost.

Pokud máte zájem o byty na prodej v Brně bez realitky , pak nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální nabídka bytů

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Pokud v aktuální nabídce bytů na prodej nenajdete požadované dispoziční řešení odpovídající vašim požadavkům, pak se nic neděje. Projekt Brněnská pole Brno Šlapanice neustále plánuje novou výstavbu, která je v čase rozvrstvena do jednotlivých etap. Proto jestliže si chcete zarezervovat svůj budoucí byt bez zapojení realitky, pak nás neváhejte kontaktovat. Ideálně, když budete mezi prvními zájemci, pak logicky máte možnost 100 % volby umístění bytu, volby patra, dispozice, garáže apod.

V každé etapě nové výstavby jsou k dispozici:

  • 1+KK – (prodej bytů Brno - bez realitky)
  • 2+KK – (byty na prodej – Brno – bez realitky)
  • 3+KK – (byty na prodej – Brno – bez realitky)
  • 4+KK – (prodej bytů Brno - bez realitky)

byty v Brně na prodej bez realitkybez realitky Brno

Byty ve Šlapanicích: prodej bez realitky (Brvno-venkov)

S ohledem na dispoziční řešení jsou byty vhodné pro rodiny s dětmi, nesezdané páry, singles a důchodce. Byty na prodej v Brně zakoupené bez realitky mohou být pro vás taktéž vhodnou investicí. S ohledem na to, že výstavba nových projektů v Brně stagnuje, resp. nepokrývá poptávku zájemců, se jedná o skvělou investici do budoucna . Byty na prodej v širším okolí Brna mají mnohem nižší cenu, než byty v centru Brna. Pokud vlastníte automobil, pak je dostupnost do centra Brna otázkou cca 15 minut. Samozřejmě šlapanická lokalita s naší bytovou výstavbou disponuje mimo jiné odpovídající sítí městské hromadné dopravy.

Nabízené byty k prodeji bez realitky v lokalitě Brno-venkov jsou umístěny v klidné lokalitě bez hluku městské aglomerace. Jedná se o místo s krásnou přírodou a zdravým vzduchem, s řadou příležitostí pro milovníky cyklistické i pěší turistiky. Samotné okolí bytových domů je velmi moderně řešeno, pamatuje na všemožné vyžití dětí i pohodlný odpočinek seniorů.

Máte zájem o byt k prodeji bez realitky?

Řešíte, jak koupit nový byt bez realitky? Hledáte byty bez realitky v Brně a okolí? Pak jste na správné místě. Kontaktujte naše klientské centrum a řešte koupi nemovitosti přímo s námi. Nový byt lze koupit bez realitky, stačí jen projevit zájem a setkat se s námi.

Pokud hledáte možnosti financování, rádi vám pomůžeme konzultačním servisem, a případně rovnou dojednáme úvěr přes naši partnerskou banku. Přijďte, vyberte si ideální byt a využijte naši pomoc s řešením financování.

 

-------------------

Tematické určení stránky: prodej bytů bez realitky, prodej bytu bez realitky Brno, prodej bytů brno bez realitky, Brno byty bez realitky, bez realitky Brno venkov, byty bez realitky Brno, byty Brno bez RK, byty na prodej bez realitky, prodej bytu bez realitky.


  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli