Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Brněnská pole – byty na prodej Brno venkov (novostavby)

Brnenskapole.cz > Brněnská pole – byty na prodej Brno venkov (novostavby)

Hledáte moderní bydlení v Brně a okolí? Zajišťujeme prodej bytů v lok. Brno venkov. Prohlédněte si nabídku bytů na prodej, které vám zprostředkujeme v rámci projektu Brněnská pole. Tyto novostavby v lokalitě Brno venkov skýtají neomezenou dostupnost brněnské metropole, a především disponují prvotřídní občanskou vybaveností. Komfortní byty jsou určeny jak pro zájemce v důchodovém věku, tak i pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si vizualizace bytů na prodej v lokalitě Brněnská pole. Na vlastní oči se přesvědčíte o skvělých možnostech ubytování ve Šlapanicích.

Pokud máte zájem o nové byty na prodej v okolí Brna, pak nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální nabídka bytů na prode (Brno venkov)

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Jestliže jste v aktuální nabídce bytů na prodej nenašli nemovitost odpovídající vašim preferencím, pak i tak máte možnost si zarezervovat byty, které jsou v nejbližší budoucnosti připraveny k výstavbě v rámci následující plánované realizační etapy. Doporučujeme zavolat si na naši centrálu, kde vám sdělíme informace o bytech, které budou brzy zveřejněny k prodeji. V každé etapě projektu jsou ze startu nabízeny tyto dispozice:

  • 1+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 2+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 3+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 4+KK – byty na prodej Brno venkov.

novostavby Brno venkovbyty na prodej Brno a okolí - vizualizace

Byty na prodej Brno-venkov (vlevo foto, vpravo vizualizace lokality)

Byty na prodej v Brně a okolí jsou mimo jiné i vhodnou investicí, neboť míst, kde je možné realizovat novou zástavbu rapidně ubývá. Lokalita blízkého okolí Brna má tu výhodu, že byty v ní lze získat za nižší cenu než v centru Brna, přitom však dostupnost je otázkou 10-20 minut cestu automobilem. Zmíníme navíc to, že díky husté síti veřejné dopravy je dostupnost centra zcela bezproblémová.

Novostavby v lokalitě Brno venkov lze charakterizovat jako klidné bydlení s absencí hluku centra města. Jako místo s krásnou přírodou a zdravým vzduchem, s rozsáhlými možnostmi pro cyklo i pěší turistiku.

Máte zájem o novostavbu bytu v lokalitě Brno venkov?

Pokud hledáte možnosti financování, rádi vám pomůžeme konzultačním servisem a případně rovnou dojednáme úvěr přes naši partnerskou banku. Záleží zcela na vás.

 

-------------------

Tématické zařazení článku: novostavby Brno venkov, prodej bytů Brno venkov, byty Brno venkov, byty na prodej Brno venkov, novostavby Brno prodej, prodej novostavby Brno, prodej bytu Brno venkov, Brno novostavby, byty na prodej Brno venkov.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli