Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Brněnská pole – byty na prodej Brno venkov (novostavby)

Brnenskapole.cz > Brněnská pole – byty na prodej Brno venkov (novostavby)

Hledáte moderní bydlení v Brně a okolí? Zajišťujeme prodej bytů v lok. Brno venkov. Prohlédněte si nabídku bytů na prodej, které vám zprostředkujeme v rámci projektu Brněnská pole. Tyto novostavby v lokalitě Brno venkov skýtají neomezenou dostupnost brněnské metropole, a především disponují prvotřídní občanskou vybaveností. Komfortní byty jsou určeny jak pro zájemce v důchodovém věku, tak i pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si vizualizace bytů na prodej v lokalitě Brněnská pole. Na vlastní oči se přesvědčíte o skvělých možnostech ubytování ve Šlapanicích.

Pokud máte zájem o nové byty na prodej v okolí Brna, pak nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální nabídka bytů na prode (Brno venkov)

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

 

Jestliže jste v aktuální nabídce bytů na prodej nenašli nemovitost odpovídající vašim preferencím, pak i tak máte možnost si zarezervovat byty, které jsou v nejbližší budoucnosti připraveny k výstavbě v rámci následující plánované realizační etapy. Doporučujeme zavolat si na naši centrálu, kde vám sdělíme informace o bytech, které budou brzy zveřejněny k prodeji. V každé etapě projektu jsou ze startu nabízeny tyto dispozice:

  • 1+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 2+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 3+KK – byty na prodej Brno venkov.
  • 4+KK – byty na prodej Brno venkov.

novostavby Brno venkovbyty na prodej Brno a okolí - vizualizace

Byty na prodej Brno-venkov

Byty na prodej v Brně a okolí jsou mimo jiné i vhodnou investicí, neboť míst, kde je možné realizovat novou zástavbu rapidně ubývá. Lokalita blízkého okolí Brna má tu výhodu, že byty v ní lze získat za nižší cenu než v centru Brna, přitom však dostupnost je otázkou 10-20 minut cestu automobilem. Zmíníme navíc to, že díky husté síti veřejné dopravy je dostupnost centra zcela bezproblémová.

Novostavby v lokalitě Brno venkov lze charakterizovat jako klidné bydlení s absencí hluku centra města. Jako místo s krásnou přírodou a zdravým vzduchem, s rozsáhlými možnostmi pro cyklo i pěší turistiku.

Máte zájem o novostavbu bytu v lokalitě Brno venkov?

Pokud hledáte možnosti financování, rádi vám pomůžeme konzultačním servisem a případně rovnou dojednáme úvěr přes naši partnerskou banku. Záleží zcela na vás.

Tématické zařazení článku:novostavby Brno venkov, prodej bytů Brno venkov, byty Brno venkov, byty na prodej Brno venkov

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli