Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Koupě bytu ve Šlapanicích

Brnenskapole.cz > Info pro kupující > Koupě bytu ve Šlapanicích

Uvažujete o koupi bytu ve Šlapanicích? Máme pro vás informace o nové výstavbě bytů v dané lokalitě a také přehled konkrétní nabídky bytů, které jsou právě nyní určeny ke koupi ve Šlapanicích v rámci projektu Brněnská pole. Bytové domy obsahují všechny typy dispozic:

  • Koupě bytu 1+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 2+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 3+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 4+KK - Šlapanice.

Není se co divit, že koupě bytu ve Šlapanicích je předmětem zájmu stále více lidí. A nejedná se pouze o seniory, pro které je tato lokalita doslova ideální pro svou klidnost a přitom velmi snadnou dostupnost do centra Brna vlastními automobilem i MHD! Stále více se o koupi bytu ve Šlapanicích zajímají i rodiny s dětmi nebo i mladé páry, které naopak hledají startovací byty velikosti 1+KK.

Koupě bytu ve Šlapanicích

Celý bytový dům (jak můžete vidět i z fotek a vizualizací) je zasazen do krásného a účelně modifikovaného veřejného prostoru, kde je dle projektu řešen každý detail včetně zeleně a venkovních míst k odpočinku i pro zábavu dětí. Stejně promyšlené je i celkové konstrukční řešení bytových domů, které jsou postaveny tak, aby bydlení v nich bylo pohodlné a bezbariérové. V případě koupě bytů ve Šlapanicích máte jistotu, že se nejedná o klasické bytové domy, kde se hledí především na to, aby se v daném domě umístilo co nejvíce bytů na prodej. Zde naopak jde o kvalitu bydlení, spokojenost. Ta souvisí i s nízkonákladovým řešením provozu bytů z pohledu jejich majitelů a také vychází z efektivně řešeného interiéru každého bytu. Byty jsou slunné a poskytují dostatek prostoru pro kvalitní bydlení bez kompromisů.

Proč si vybrat byt ve Šlapanicích?

Lokalita je žádaná, tudíž koupě bytu ve Šlapanicích neznamená jen získání nového, moderního a poklidného domova, ale z hlediska finančního je také ideální investicí. Jedná se vlastně brněnskou lokalitu, ale cena stejně řešeného bytu přímo v Brně je vyšší, než cena koupě bytu ve Šlapanicích. Díky tomu ušetříte a přitom bydlíte v přímé blízkosti Brna, respektive na jeho okraji.  Najdete zde kulturu, sportovní vyžití, pracovní příležitosti, zábavu i volnočasové aktivity. Vyrazit můžete do nedalekých přírodních lokalit s řadou cyklostezek a tras vhodných pro pěší turistiku.

Koupě bytu ve Šlapanicích

Lidé si zde dokážou představit dožití poklidného stáří, stejně tak je tu mnoho příležitostí pro aktivní vyžití rodin s dětmi. Jedná se o lokalitu s budoucností a perspektivou, která nemá neduhy velkoměsta, ale umí přitom naplnit potřeby lidí, kteří po možnostech, které větší město může nabídnout, touží.

Koupě bytu Šlapanice? Dojednáte zde.

Více o Šlapanicích na Wikipedii.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli