Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Koupě bytu ve Šlapanicích

Brnenskapole.cz > Info pro kupující > Koupě bytu ve Šlapanicích

Uvažujete o koupi bytu ve Šlapanicích? Máme pro vás informace o nové výstavbě bytů v dané lokalitě a také přehled konkrétní nabídky bytů, které jsou právě nyní určeny ke koupi ve Šlapanicích v rámci projektu Brněnská pole. Bytové domy obsahují všechny typy dispozic:

  • Koupě bytu 1+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 2+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 3+KK - Šlapanice.

  • Koupě bytu 4+KK - Šlapanice.

Není se co divit, že koupě bytu ve Šlapanicích je předmětem zájmu stále více lidí. A nejedná se pouze o seniory, pro které je tato lokalita doslova ideální pro svou klidnost a přitom velmi snadnou dostupnost do centra Brna vlastními automobilem i MHD! Stále více se o koupi bytu ve Šlapanicích zajímají i rodiny s dětmi nebo i mladé páry, které naopak hledají startovací byty velikosti 1+KK.

Koupě bytu ve Šlapanicích

Celý bytový dům (jak můžete vidět i z fotek a vizualizací) je zasazen do krásného a účelně modifikovaného veřejného prostoru, kde je dle projektu řešen každý detail včetně zeleně a venkovních míst k odpočinku i pro zábavu dětí. Stejně promyšlené je i celkové konstrukční řešení bytových domů, které jsou postaveny tak, aby bydlení v nich bylo pohodlné a bezbariérové. V případě koupě bytů ve Šlapanicích máte jistotu, že se nejedná o klasické bytové domy, kde se hledí především na to, aby se v daném domě umístilo co nejvíce bytů na prodej. Zde naopak jde o kvalitu bydlení, spokojenost. Ta souvisí i s nízkonákladovým řešením provozu bytů z pohledu jejich majitelů a také vychází z efektivně řešeného interiéru každého bytu. Byty jsou slunné a poskytují dostatek prostoru pro kvalitní bydlení bez kompromisů.

Proč si vybrat byt ve Šlapanicích?

Lokalita je žádaná, tudíž koupě bytu ve Šlapanicích neznamená jen získání nového, moderního a poklidného domova, ale z hlediska finančního je také ideální investicí. Jedná se vlastně brněnskou lokalitu, ale cena stejně řešeného bytu přímo v Brně je vyšší, než cena koupě bytu ve Šlapanicích. Díky tomu ušetříte a přitom bydlíte v přímé blízkosti Brna, respektive na jeho okraji.  Najdete zde kulturu, sportovní vyžití, pracovní příležitosti, zábavu i volnočasové aktivity. Vyrazit můžete do nedalekých přírodních lokalit s řadou cyklostezek a tras vhodných pro pěší turistiku.

Koupě bytu ve Šlapanicích

Pohled na výstavbu bytů ve Šlapanicích

Lidé si zde dokážou představit dožití poklidného stáří, stejně tak je tu mnoho příležitostí pro aktivní vyžití rodin s dětmi. Jedná se o lokalitu s budoucností a perspektivou, která nemá neduhy velkoměsta, ale umí přitom naplnit potřeby lidí, kteří po možnostech, které větší město může nabídnout, touží.

Koupě bytu Šlapanice? Dojednáte zde.

Více o Šlapanicích na Wikipedii.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli