Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty 2+KK na prodej – Šlapanice u Brna

Brnenskapole.cz > Nabídka bytů

 

Výhled další výstavby bytů ve Šlapanicích naleznete v sekci "Aktuality".

Děkujeme za váš zájem.

Níže uvádíme aktuální nabídku bytů 2+KK ve Šlapanicích u Brna. Zobrazené byty na prodej jsou nabízeny v rámci 9. etapy výstavby bytového domu ve Šlapanicích u Brna, jehož kolaudace proběhne na jaře 2017. O nové byty 2+KK v blízkosti Brna je enormní zájem, proto vám doporučujeme si vybraný byt co nejdříve zarezervovat.

Veškeré administrativní úkony spojené se stavbou a prodejem bytů 2+KK ve Šlapanicích u Brna realizuje zadavatelská společnost Brněnská pole Invest, s.r.o. Na základě detailně zpracovaného projektu jsou byty s dispozicí 2+KK v bytovém domě zastoupeny v největším počtu, neboť poptávka po této variantě bydlení je vysoká, ať už se jedná o mladé lidi či seniory.

  • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) pro seniory.

  • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) – startovací byty pro mladé páry.

  • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) pro rodinu s 1 dítětem.

Proč byt 2+KK ve Šlapanicích u Brna?

Jak již bylo zmíněno výše, prodej bytů 2+KK v Brně zažívá velký boom, neboť poptávka zájemců o tyto byty je značná. Právě proto se i naše společnost rozhodla naplánovat výstavbu několika nových bytových domů ve Šlapanicích u Brna, aby dala možnost lidem toužícím po novém a moderním bydlení v energeticky úsporných bytových domech, pořídit si domov svých snů.

Byty na prodej Brno Šlapanice 2+kk

I s ohledem na zájem o prodej bytů 2+KK v Brně jsme tyto byty naprojektovali ve 2 velikostech užitné plochy:

  • Prodej bytu 2+KK 48 m2 (Brno).

  • Prodej bytu 2+KK 48,6 m2 (Brno).

Byty se nachází v prvním až čtvrtém patře, takže si můžete vybrat. Interiér a velikosti jednotlivých místnostní jsou nadstandardně řešeny a poskytují dostatek místa k pohodlnému bydlení. K jednotlivým bytům si můžete přikoupit i garáž.

Lokalita je ideálním odpočinkovým místem s dostatkem klidu, blízkostí přírody, s řadou příležitostí pro turistiku a cyklo výlety. Dostupnost Brna je vynikající, a to nejen vlastním automobilem, ale i díky místní MHD. Veškerá občanská vybavenost je v místě, tudíž je lokalita vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro starší obyvatele. Díky všem těmto přednostem je koupě bytu 2+KK ve Šlapanicích u Brna vynikající investicí, neboť oproti ceně stejně moderně řešených novostaveb bytů 2+KK prodávaných přímo v Brně, je velmi výhodná.

Byty na prodej Brno Šlapanice 2+kk

Pokud v aktuální nabídce prodávaných bytů 2+KK nenajdete byt dle vašeho přání, pak nás přesto kontaktujte. Je možné, že některý z rezervovaných bytů se uvolní, nebo se u nás můžete informovat na byty, jejichž výstava je plánována v dalším cyklu.Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Více o Šlapanicích na obecním webu.

 

Tématické začlenění stránky: byty Šlapanice, prodej bytů Šlapanice, prodej bytů Brno Šlapanice.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli