Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Výstavba nových bytů Brno-venkov

Brnenskapole.cz > Výstavba nových bytů Brno

Hledáte-li informace o výstavbě bytů v Brně a jeho okolí , pak jste na správném místě. V rámci projektu Brněnská pole vám nabízíme možnost pořídit si nový byt v lokalitě Šlapanice. Naše výstavba nových bytů v lokalitě Brno-venkov je realizována v několika etapách, které na sebe bezprostředně zavazují. Takže pokud nestihnete pořídit nový byt v aktuální fázi výstavby, pak máte jistotu, že si můžete zarezervovat bydlení v další plánované etapě výstavby bytů, která je již nyní v přípravě.

Jestliže se zajímáte o výstavbu nových bytů v okolí Brna , pak nás neváhejte kontaktovat.

Aktuální nabídka bytů

Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
302/2A24+KK91.3 m27.8 m25 057 000 Kč0 Kč
302/3A34+KK91.3 m27.8 m25 073 000 Kč0 Kč

 

Šlapanice jsou preferovány zájemci, kteří chtějí bydlet blízko Brna a mít tudíž velmi dobrou dostupnost do centra metropole s ohledem na pracovní povinnosti, zábavu, kulturu a nákupy. Výstavba nových bytů ve Šlapanicích u Brna je charakteristická moderním architektonickým řešením, ať už se jedná o samotné dispoziční řešení bytů, nebo naopak o venkovní prostor, který poskytuje skvělé možnosti pro odpočinek seniorů i vyžití dětí.

Lokalita je velmi oblíbená s ohledem na možnosti volnočasového vyžití pro milovníky procházek, cykloturistiky nebo jízdy na kolečkových bruslích. V okolí Šlapanic najdete ideální přírodní podmínky a prostředí pro trávení poklidných odpočinkových chvilek, rodinné vyžití, pro získávání nových zážitků a poznání.

Nabízené dispozice bytů:

  • 1+KK (výstavba bytů Brno venkov)
  • 2+KK (výstavba bytů Brno venkov)
  • 3+KK (výstavba bytů Brno venkov)
  • 4+KK (výstavba bytů Brno venkov)

 

výstavba nových bytů Brnovýstavba nových bytů v Brně

 

Nové byty v okolí Brna jsou mimo jiné vynikající investicí. Jedná se o jedinečnou šanci získat moderní a komfortní bydlení za velmi výhodnou cenu oproti ceně bytů přímo v centru Brna.

Potřebujete zjistit více o konkrétní fázi výstavby nových bytů v Brně Šlapanicích? Zavolejte nám, nebo napište mail. Rádi zodpovíme vaše dotazy.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli