Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Nabídka bytů – Nabídka bytů výstavby bytů ve Šlapanicích

Brnenskapole.cz > Nabídka bytů

Omlouváme se, ale v současné době jsou všechny byty v rámci projektu Brněnská pole Šlapanice prodané.

Výhled další výstavby bytů ve Šlapanicích naleznete v sekci "Aktuality".

Děkujeme za váš zájem.

Novostavba bytů v blízkosti Brna! Prodej bytů Šlapanice - moderní bydlení za dostupnou cenu. Byty Šlapanice: jsou nabízeny v několika etapách viz průběh projektu. Neotálejte, rezervujte již nyní. Níže uvádíme aktuální nabídku prodeje bytů ve Šlapanicích.  V případě Šlapanic se jedná o žádanou lokalitu na okraji Brna, kde je plná občanská vybavenost a skvělá dostupnost právě do centra Brna, ať už vlastním automobilem nebo s pomocí MHD. Využijte možnosti zakoupit si byt v moderní novostavbě bytového domu ve Šlapanicích za výhodnou cenu. Realizaci prodeje bytů provádí společnost Brněnská pole Invest, s.r.o.  

Podívejte se, jaké byty máme aktuálně v nabídce. Nové byty na prodej jsou uvedeny níže.

Můžete použít filtry, které vám pomohou vybrat byt podle vašich kritérií.

Nabídka bytů v rámci projektu Brněnská pole – Šlapanice

V rámci projektu Brněnská pole jsou pro zájemce o moderní bydlení na okraji Brna připraveny různé dispoziční řešení bytů. Cílem této variability je především možnost dát vám na výběr takový byt ve Šlapanicích, který odpovídá vašim individuálním požadavkům bez nutnosti činit jakékoliv kompromisy. Veškeré byty na prodej jsou dimenzovány pro pohodlný život, jsou slunné a mají promyšlené dispoziční řešení vycházející z unikátní projektové studie, která byla pro daný účel vypracována.

Dispoziční varianty:

  • Prodej bytu 1+KK Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 2+KK  Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 3+KK  Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 4+KK  Šlapanice (Brno).

Jednotlivé byty lze vybírat také podle jejich situovanosti s ohledem na patro, přičemž k dispozici máte 5 nadzemních pater. Výhodou pro vás také může být, že nejžádanější byty ve Šlapanicích u Brna s dispozicí 2+KK jsou řešeny tak, že si můžete vybrat ze dvou velikostí užitné plochy.

Byty Šlapanice

K novému bytu lze samozřejmě dokoupit i garáž nebo venkovní stání, ostatní majitelé bytů mají možnost parkovat své auto na venkovním veřejném parkovišti.

V rámci realizace prodeje bytů ve Šlapanicích jsme mysleli na kompletní servis pro zájemce o nový byt. Pokud s námi chcete řešit koupi bytu ve Šlapanicích u Brna, poskytneme vám veškeré potřebné podklady, představíme výhody dané lokality, unikátnost bytového domu a jeho architektury. Popíšeme vám konkrétní byt a podrobně vysvětlíme postup jeho koupě či rezervace.

Výhodou Šlapanic u Brna je fakt, že lokalita je klidná a bezpečná, je zasazena v krásném přírodním prostředí, přičemž pracující mají možnost být ve velmi krátké době v centru Brna. Byty jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro aktivní důchodce, kteří v dané lokalitě najdou ideální podmínky např. pro pěší či cykloturistické výlety.

Byty Šlapanice

Jak je realizován prodej bytů - Šlapanice/Brněnská pole

Ústní rezervace je možná, platí 7 dnů. Stejně tak je možno domluvit si prodej bytu prostřednictvím mailu, přičemž mail je brán jako ústní rezervace. V dané lhůtě je třeba stvrdit zájem o byt podpisem SSBK (smlouva o smlouvě budoucí kupní). SSBK definuje vztahy obou stran, popisuje bytovou jednotku a její příslušenství, způsob financování a harmonogram plateb. Prodej bytu je stvrzen podpisem kupní smlouvy a následným zápisem změny v katastru nemovitostí.

Pokud budete potřebovat detailnější informace k prodeji nových bytu ve Šlapanicích u Brna, pak navštivte tuto stránku, nebo nás kontaktujte.

Prodej bytu Šlapanice

Pokud v aktuální nabídce bytů určených k prodeji nenajdete vhodný byt, rozhodně nás i tak oslovte. Možná se právě některý z bytů uvolní, nebo vám představíme nabídku výstavby bytů budoucí projektové etapy. To, že je byt rezervován, neznamená, že o něj nemůžete projevit zájem.

Prodej bytů Šlapanice.Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Více o Šlapanicích na obecním webu.

 

Tématické začlenění stránky: byty Šlapanice, prodej bytů Šlapanice, prodej bytů Brno Šlapanice.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli