Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty 1+KK na prodej – Šlapanice u Brna

Brnenskapole.cz > Nabídka bytů

 

Výhled další výstavby bytů ve Šlapanicích naleznete v sekci "Aktuality".

Děkujeme za váš zájem.

Níže uvádíme aktuální nabídku bytů 1+KK (Brno - Šlapanice). Tyto byty jsou nabízeny v rámci aktuální probíhající etapy výstavby bytového domu ve Šlapanicích u Brna, kdy finální kolaudace je plánována na jaro 2017. Již nyní si můžete svůj vybraný byt 1+KK ve Šlapanicích u Brna zakoupit nebo alespoň rezervovat.

Proč byt ve Šlapanicích u Brna?

Pokud hledáte ke koupi byt a aktivně sledujete nabídku prodeje bytů 1+KK v Brně, pak víte, že nových a kvalitně postavených bytů v Brně mnoho není a především pak jejich cena je díky velkému zájmu a již zmíněnému nedostatku nabídky, někdy až astronomicky vysoká. Právě proto je vhodné zauvažovat, zda nekoupit byt levněji v okrajové části Brna, ale přitom mít z dané lokality zajištěn snadný a bezproblémový dojez. Právě toto splňují byty 1+KK ve Šlapanicích u Brna.

Prodej bytu 1+kk Brno Šlapanice

Veškeré aktuálně prodávané byty 1+KK mají velikost 32 m2. Jedná se o velmi účelně řešené byty s dostatkem místa nejen v obytné části, ale i v případě sociálního zařízení. Byty 1+KK (Brno) mají nízkonákladový provoz, a to díky celkové koncepci stavby, kde jsou využity moderní technologie a materiály zajišťující úspornost bydlení. Byty 1+KK mají dostatek přístupu světla – jsou slunné.

Realizaci bytů 1+KK ve Šlapanicích u Brna zajišťuje společnost Brněnská pole Invest, s.r.o., která pro vás mimo jiné zprostředkuje veškeré informace a formality ohledně prodeje.

  • Prodej bytu 1+KK (Brno – Šlapanice) pro seniory.

  • Prodej bytu 1+KK (Brno – Šlapanice) – startovací byty pro mladé páry.

Prodej bytu 1+kk Brno ŠpalaniceI s ohledem na výhodnou cenu se jedná o ideální bydlení právě pro zájemce, kteří již neplánují bydlení ve větším bytě, nebo jsou naopak na startu a ještě mají založení rodiny daleko před sebou.Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Více o Šlapanicích na obecním webu.

 

Tématické začlenění stránky: byty Šlapanice, prodej bytů Šlapanice, prodej bytů Brno Šlapanice.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli