Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty 2+KK na prodej – Šlapanice u Brna

Brnenskapole.cz > Nabídka bytů

 

 

Prodej bytů v projektu "Brněnská pole" je ukončen, 

žádnou další výstavbu neplánujeme.

Všem našim zákazníkům děkujeme.

 

Prodej domů Mokrá - Horákov

Níže uvádíme aktuální nabídku bytů 2+KK ve Šlapanicích u Brna. Zobrazené byty na prodej jsou nabízeny v rámci 9. etapy výstavby bytového domu ve Šlapanicích u Brna, jehož kolaudace proběhne na jaře 2017. O nové byty 2+KK v blízkosti Brna je enormní zájem, proto vám doporučujeme si vybraný byt co nejdříve zarezervovat.

Veškeré administrativní úkony spojené se stavbou a prodejem bytů 2+KK ve Šlapanicích u Brna realizuje zadavatelská společnost Brněnská pole Invest, s.r.o. Na základě detailně zpracovaného projektu jsou byty s dispozicí 2+KK v bytovém domě zastoupeny v největším počtu, neboť poptávka po této variantě bydlení je vysoká, ať už se jedná o mladé lidi či seniory.

 • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) pro seniory.

 • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) – startovací byty pro mladé páry.

 • Prodej bytu 2+KK (Brno – Šlapanice) pro rodinu s 1 dítětem.

Proč byt 2+KK ve Šlapanicích u Brna?

Jak již bylo zmíněno výše, prodej bytů 2+KK v Brně zažívá velký boom, neboť poptávka zájemců o tyto byty je značná. Právě proto se i naše společnost rozhodla naplánovat výstavbu několika nových bytových domů ve Šlapanicích u Brna, aby dala možnost lidem toužícím po novém a moderním bydlení v energeticky úsporných bytových domech, pořídit si domov svých snů.

Byty na prodej Brno Šlapanice 2+kk

Foto lokality s byty 2+kk

I s ohledem na zájem o prodej bytů 2+KK v Brně jsme tyto byty naprojektovali ve 2 velikostech užitné plochy:

 • Prodej bytu 2+KK 48 m2 (Brno).

 • Prodej bytu 2+KK 48,6 m2 (Brno).

Byty se nachází v prvním až čtvrtém patře, takže si můžete vybrat. Interiér a velikosti jednotlivých místnostní jsou nadstandardně řešeny a poskytují dostatek místa k pohodlnému bydlení. K jednotlivým bytům si můžete přikoupit i garáž.

Lokalita je ideálním odpočinkovým místem s dostatkem klidu, blízkostí přírody, s řadou příležitostí pro turistiku a cyklo výlety. Dostupnost Brna je vynikající, a to nejen vlastním automobilem, ale i díky místní MHD. Veškerá občanská vybavenost je v místě, tudíž je lokalita vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro starší obyvatele. Díky všem těmto přednostem je koupě bytu 2+KK ve Šlapanicích u Brna vynikající investicí, neboť oproti ceně stejně moderně řešených novostaveb bytů 2+KK prodávaných přímo v Brně, je velmi výhodná.

Byty na prodej Brno Šlapanice 2+kk

Pokud v aktuální nabídce prodávaných bytů 2+KK nenajdete byt dle vašeho přání, pak nás přesto kontaktujte. Je možné, že některý z rezervovaných bytů se uvolní, nebo se u nás můžete informovat na byty, jejichž výstava je plánována v dalším cyklu. Kontaktujte nás, dořešíme s vámi prodej bytu 2+kk Brno.

Není vám jasné, jak postupovat při koupi bytu 2+kk ve Šlapanicích (Brno)? Zavolejte nám:

 • telefon: 544 228 328
 • mobil: 603 244 470, 728 454 669

Chápeme, že je pro vás koupě bytu 2+kk ve Šlapanicích důležitým životním krokem a prioritní událostí. S tímto vědomím k celé situaci přistupujeme, proto vám poskytneme maximum informací a pomoc, aby pro vás koupě nového bytu byla co nejvíce jednoduchá a bez zbytečných komplikací. Máme připravné smlouvy a předjednané výhodné úvěry s nízkým úrokem. Stačí přijít a vybrat si svůj vysněný byt.Číslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Nabídka bytů v rámci projektu Brněnská pole – Šlapanice

V rámci projektu Brněnská pole jsou pro zájemce o moderní bydlení na okraji Brna připraveny různé dispoziční řešení bytů. Cílem této variability je především možnost dát vám na výběr takový byt ve Šlapanicích, který odpovídá vašim individuálním požadavkům bez nutnosti činit jakékoliv kompromisy. Veškeré byty na prodej jsou dimenzovány pro pohodlný život, jsou slunné a mají promyšlené dispoziční řešení vycházející z unikátní projektové studie, která byla pro daný účel vypracována.

Dispoziční varianty:

 • Prodej bytu 1+KK Šlapanice (Brno).

 • Prodej bytu 2+KK Šlapanice (Brno).

 • Prodej bytu 3+KK Šlapanice (Brno).

 • Prodej bytu 4+KK Šlapanice (Brno).

Jednotlivé byty lze vybírat také podle jejich situovanosti s ohledem na patro, přičemž k dispozici máte 5 nadzemních pater. Výhodou pro vás také může být, že nejžádanější byty ve Šlapanicích u Brna s dispozicí 2+KK jsou řešeny tak, že si můžete vybrat ze dvou velikostí užitné plochy.

Byty Šlapanice
Nové byty ve Šlapanicích u Brna

K novému bytu lze samozřejmě dokoupit i garáž nebo venkovní stání, ostatní majitelé bytů mají možnost parkovat své auto na venkovním veřejném parkovišti.

V rámci realizace prodeje bytů ve Šlapanicích jsme mysleli na kompletní servis pro zájemce o nový byt. Pokud s námi chcete řešit koupi bytu ve Šlapanicích u Brna, poskytneme vám veškeré potřebné podklady, představíme výhody dané lokality, unikátnost bytového domu a jeho architektury. Popíšeme vám konkrétní byt a podrobně vysvětlíme postup jeho koupě či rezervace.

Výhodou Šlapanic u Brna je fakt, že lokalita je klidná a bezpečná, je zasazena v krásném přírodním prostředí, přičemž pracující mají možnost být ve velmi krátké době v centru Brna. Byty jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro aktivní důchodce, kteří v dané lokalitě najdou ideální podmínky např. pro pěší či cykloturistické výlety.

Byty Šlapanice
Pohled na nové byty ve Šlapanicích

Jak je realizován prodej bytů - Šlapanice/Brněnská pole

Ústní rezervace je možná, platí 7 dnů. Stejně tak je možno domluvit si prodej bytu prostřednictvím mailu, přičemž mail je brán jako ústní rezervace. V dané lhůtě je třeba stvrdit zájem o byt podpisem SSBK (smlouva o smlouvě budoucí kupní). SSBK definuje vztahy obou stran, popisuje bytovou jednotku a její příslušenství, způsob financování a harmonogram plateb. Prodej bytu je stvrzen podpisem kupní smlouvy a následným zápisem změny v katastru nemovitostí.

Pokud budete potřebovat detailnější informace k prodeji nových bytu ve Šlapanicích u Brna, pak navštivte tuto stránku, nebo nás kontaktujte. Koupě bytu v osobní vlastnictví v bytových novostavbách ve Šlapanicích přímo realizátora projektu má pro vás řadu výhod. Informujte se. 

Prodej bytu Šlapanice
Lokalita Brněnská pole ve Šlapanicích

Pokud v aktuální nabídce bytů určených k prodeji nenajdete vhodný byt, rozhodně nás i tak oslovte. Možná se právě některý z bytů uvolní, nebo vám představíme nabídku výstavby bytů budoucí projektové etapy. To, že je byt rezervován, neznamená, že o něj nemůžete projevit zájem.

---------------------------------

Tematické určení stránky: Brněnská pole Šlapanice u Brna, prodej bytu Šlapanice, byty Šlapanice, nabídka bytů, byt na prodej Šlapanice, prodej nových bytů Šlapanice u Brna, možnost koupě bytu v osobním vlastnictví.

Více o Šlapanicích na obecním webu.

 • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
 • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
 • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
 • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli