Brněnská Pole – Šlapanice
Brněnská Pole Šlapanice
544 228 328
Zaslat poptávku

Byty Nebytový prostor na prodej – Šlapanice u Brna

Brnenskapole.cz > Nabídka bytů

 

 

Prodej bytů v projektu "Brněnská pole" je ukončen, 

žádnou další výstavbu neplánujeme.

Všem našim zákazníkům děkujeme.

 

Prodej domů Mokrá - HorákovČíslo bytu NP Typ Plocha bytu Lodžie nebo terasa Cena za byt
s DPH
Akontace při DV Stav
Podle těchto kritérií nelze nic najít. Zkuste prosím překontrolovat filtraci.

Nabídka bytů v rámci projektu Brněnská pole – Šlapanice

V rámci projektu Brněnská pole jsou pro zájemce o moderní bydlení na okraji Brna připraveny různé dispoziční řešení bytů. Cílem této variability je především možnost dát vám na výběr takový byt ve Šlapanicích, který odpovídá vašim individuálním požadavkům bez nutnosti činit jakékoliv kompromisy. Veškeré byty na prodej jsou dimenzovány pro pohodlný život, jsou slunné a mají promyšlené dispoziční řešení vycházející z unikátní projektové studie, která byla pro daný účel vypracována.

Dispoziční varianty:

  • Prodej bytu 1+KK Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 2+KK Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 3+KK Šlapanice (Brno).

  • Prodej bytu 4+KK Šlapanice (Brno).

Jednotlivé byty lze vybírat také podle jejich situovanosti s ohledem na patro, přičemž k dispozici máte 5 nadzemních pater. Výhodou pro vás také může být, že nejžádanější byty ve Šlapanicích u Brna s dispozicí 2+KK jsou řešeny tak, že si můžete vybrat ze dvou velikostí užitné plochy.

Byty Šlapanice
Nové byty ve Šlapanicích u Brna

K novému bytu lze samozřejmě dokoupit i garáž nebo venkovní stání, ostatní majitelé bytů mají možnost parkovat své auto na venkovním veřejném parkovišti.

V rámci realizace prodeje bytů ve Šlapanicích jsme mysleli na kompletní servis pro zájemce o nový byt. Pokud s námi chcete řešit koupi bytu ve Šlapanicích u Brna, poskytneme vám veškeré potřebné podklady, představíme výhody dané lokality, unikátnost bytového domu a jeho architektury. Popíšeme vám konkrétní byt a podrobně vysvětlíme postup jeho koupě či rezervace.

Výhodou Šlapanic u Brna je fakt, že lokalita je klidná a bezpečná, je zasazena v krásném přírodním prostředí, přičemž pracující mají možnost být ve velmi krátké době v centru Brna. Byty jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro aktivní důchodce, kteří v dané lokalitě najdou ideální podmínky např. pro pěší či cykloturistické výlety.

Byty Šlapanice
Pohled na nové byty ve Šlapanicích

Jak je realizován prodej bytů - Šlapanice/Brněnská pole

Ústní rezervace je možná, platí 7 dnů. Stejně tak je možno domluvit si prodej bytu prostřednictvím mailu, přičemž mail je brán jako ústní rezervace. V dané lhůtě je třeba stvrdit zájem o byt podpisem SSBK (smlouva o smlouvě budoucí kupní). SSBK definuje vztahy obou stran, popisuje bytovou jednotku a její příslušenství, způsob financování a harmonogram plateb. Prodej bytu je stvrzen podpisem kupní smlouvy a následným zápisem změny v katastru nemovitostí.

Pokud budete potřebovat detailnější informace k prodeji nových bytu ve Šlapanicích u Brna, pak navštivte tuto stránku, nebo nás kontaktujte. Koupě bytu v osobní vlastnictví v bytových novostavbách ve Šlapanicích přímo realizátora projektu má pro vás řadu výhod. Informujte se. 

Prodej bytu Šlapanice
Lokalita Brněnská pole ve Šlapanicích

Pokud v aktuální nabídce bytů určených k prodeji nenajdete vhodný byt, rozhodně nás i tak oslovte. Možná se právě některý z bytů uvolní, nebo vám představíme nabídku výstavby bytů budoucí projektové etapy. To, že je byt rezervován, neznamená, že o něj nemůžete projevit zájem.

---------------------------------

Tematické určení stránky: Brněnská pole Šlapanice u Brna, prodej bytu Šlapanice, byty Šlapanice, nabídka bytů, byt na prodej Šlapanice, prodej nových bytů Šlapanice u Brna, možnost koupě bytu v osobním vlastnictví.

Více o Šlapanicích na obecním webu.

  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 1
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 2
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 3
  • Prodej bytů Brno Šlapanice - Slide 4

Zašlete nám poptávku / Zeptejte se na cokoli